Kaip jaukiai įsirengti darbo erdvę namuose? - Homyideas.lt

Kadangi paskutiniu metu daugeliui mūsų tenka paragauti “freelancer’io” gyvenimo, nes darbas iš biurų persikėlė į namus, noriu pateikti kelis patarimus, kaip jaukiai įsirengti “home office” erdvę.

VISI ĮRAŠAI

Jurate

2/1/2022 0 min read

Kadangi paskutiniu metu daugeliui mūsų tenka paragauti “freelancer’io” gyvenimo, nes darbas iš biurų persikėlė į namus, noriu pateikti kelis patarimus, kaip jaukiai įsirengti “home office” erdvę. Smagu, jeigu jūs turite savo namuose atskirą kambarį, kurį galite skirti darbui, bet net jeigu jo nėra, namuose vis tiek galima patogiai darbuotis.

Tereikia pasirūpinti keliais dalykais:

#01 Rašomojo stalas ir kėdė

Manau sutiksite, kad ant svetainės sofos ilgai ir produktyviai nepadirbsite, nors anksčiau atrodydavo, kad patogiai įsitaisius minkštame balde darbuotis būtų tikra svajonė. Taigi pirmasis patarimas būtų susirasti standartinio aukščio darbo stalą ir prie jo tinkančią kėdę. Žinoma, galbūt tai nebus patys ergonomiškausi ofiso baldai, bet tai vis tiek geriau nei sėdėti susilenkus prie žemo kavos staliuko ar įkritus į fotelį. Jeigu neturite rašomojo stalo savo namuose, tam tiks ir valgomojo, svarbu, kad jo aukštis būtų apie 74 cm, nes toks sėdėjimas užtikrins taisyklingesnę laikyseną ir didesnį komfortą.

#02 Stalo tvarka

Kad darbas eitųsi lengviau ir nepradėtų erzinti namų-darbų miksas, svarbu palaikyti darbinio stalo tvarką. Tai reiškiasi – neapsiversti nereikalingais daiktais, dokumentais, katalogais ir pan. Kuo bus mažiau nereikalingų daiktų ant stalo, tuo bus mažiau chaoso dirbant namuose. Visgi jeigu įvairios darbinės priemonės yra reikalingos, jas tuomet galima tvarkingai sudėti į krūvelę, kad nebūtų atsainiai išmėtytos per visą darbinę erdvę.

#03 Jauki darbo erdvė

Nors prieš tai patarimas buvo palaikyti darbo stalo tvarką, bet tai nereiškia, kad darbinėje erdvė turi būti padėtas tik kompiuteris. Jeigu turite privatesnę namų vietą darbams, padarykite ją ne tik tvarkingą, bet ir jaukią. Keletas stilingų aksesuarų, vaza su gėlėmis ar jūsų mylimiausias aromatingos kavos puodelis darbą padarys produktyvesniu ir mielesniu. Nepamirškite ir kvapnių žvakių ar namų kvapų, kurie taip pat pridės geros nuotaikos atliekant darbines užduotis.

#04 Poilsio pertraukėlės

Kad neperdegtumėte dirbant namuose, nepamirškite daryti reguliarių poilsio pertraukėlių. Jų metu galite pravėdinti kambarį, pasidaryti kavos ar arbatos ar paskaityti mėgstamą žurnalą šiek tiek pailsinant akis nuo kompiuterio ekrano. O kaip jums sekasi darbuotis namuose?

Nuotraukose matomas interjero detales savo darbo erdvei galite rasti čia:

Vaza – https://www.homyideas.lt/produkto-kategorija/namu-dekoras/vazos-ir-vazonai/

Marmuro padėkliukas – https://www.homyideas.lt/produktas/marmurinis-padeklas-juodas-didelis/