Velykinio stalo dekoro idėjos

Artėja gražiausia pavasario šventė - Velykos, tad norime pasidalinti 5 Velykinėmis stalo dekoro temomis, kurios leis susikurti norimą šventinio stalo nuotaiką. Pasirinkta stalo tekstilės bei indų ir kitų dekoro elementų spalvinė gama padės susikurti dekoro tematiką nuo pastelinės iki ryškios žalumos.

VISI ĮRAŠAI

Jurate

4/4/2022 2 min read

Artėja gražiausia pavasario šventė - Velykos, tad norime pasidalinti 5 Velykinėmis stalo dekoro temomis, kurios leis susikurti norimą šventinio stalo nuotaiką. Pasirinkta stalo tekstilės, indų ir kitų dekoro elementų spalvinė gama padės susikomponuoti dekoro tematiką nuo pastelinės iki ryškios žalumos.

Taigi dalinamės penkiomis dekoro temomis, o jūs galite išsirinkti vieną labiausiai patikusią ir bandyti pritaikyti ją savo Velykų rytui. Žinoma, galbūt jums kils mintis improvizuoti ir sugalvosite kažką visai naujo.

#01 Monochrominė

Tai įprastai minimalistinė balta spalvų paletė, su juodos akcentais, tad siūlymas būtų jai naudoti baltą lininę tekstilę ir juodus stalo akcentus: tarkime juodas žvakides, stalo įrankius ir pan. Norint šiek tiek paįvairinti monochromą, galite pamerkti besiskleidžiančių medžių šakelių ar šviesios spalvos gėlių, kas įneš dalelę žalumos ir gaivos.

Linine patalyne balta su žalumos akcentais
#02 Neįpareigojančiai natūrali

Natūralaus lino, pilkšvi ir žemės atspalviai leis susikurti nenugludintą, "rustic" stalo vaizdą. Gal šiek tiek su kaimiško stiliaus prieskoniais, bet pasirinkus modernios stilistikos indus, šis dekoras labai "skaniai" susižiūrės ir šiuolaikinėje aplinkoje.

Natūralios spalvos linine patalyne
Natūralios spalvos linine patalyne 1
#03 Švelniai pastelinė

Švelnios pastelinės stalo spalvos puikiai tiks romantiškoms asmenybėms, kurios nenori ryškiaspalvio ar per daug iššaukiančio Velykinio stalo vaizdo, bet trokšta estetiško jaukumo. Baltos ar šviesios spalvos stalo tekstilė ir pastelinių tonų indai bus puiki kombinacija ramiai Velykinei nuotaikai sukurti.

Pastelinės spalvos lininė patalynė
Pastelinės spalvos lininė patalynė 1
#04 Žalumos dekoras

Gamta ir jos kūriniai gali būti puiki interjero detalė ant jūsų šventinio stalo. Sodri žaluma suteiks gaivos ir gyvybės Jūsų šventei bei taps pagrindiniu akcentu ir nereikalaus jokių papildomų dekoro elementų. Na tik kelių lakoniško dizaino vazų.

Lininė patalynė ir žaluma
Lininė patalynė ir žaluma

Nuotraukų šaltinis: Pinterest